...every detail matters
 

Interjero dizainerė Dovilė Švilpienė

KAM REIKALINGAS INTERJERO DIZAINERIS? 

Ne, interjero dizainerio darbas nėra vien vaikščiojimas po salonus ir gražių daiktų parinkimas. Interjero dizaino paslaugos apima gerokai daugiau! 

Interjero dizaino veiklą aš matau kaip ypatingą, beveik alcheminę užduotį - tarp plikų sienų, grindų ir lubų sukurti tuos vienintelius NAMUS. Klientas atneša į pirmą susitikimą savo svajonę, jausmą, vaizdinį, lūkestį - o interjero dizaineris visą tai transformuoja į harmoningą visumą, kurioje svarbus kiekvienas elementas: erdvė, šviesa, kompozicija, spalvos.

Aplinka turi ypatingą poveikį žmogaus emocijoms: pirmiausia mus veikia šviesa ir spalvos.
Natūrali šviesa yra pirmas dalykas, kurį pastebime įėję į kambarį. Stengiuosi, kad šviesos mano kuriamuose interjeruose būtų kuo daugiau! Skirtingos spalvos turi ne tik pozityvių galių raminti, įkvėpti ar tonizuoti, bet gali ir slopinti, sukelti nerimą, slėgti. Subalansuotas natūralios šviesos, tinkamų pastelinių ir ryškesnių spalvų derinys gali iš esmės pakeisti bet kokią erdvę.

Įsigydami interjero dizaino paslaugas jūs perduodate man visus su namų estetika ir funkcionalumu susijusius iššūkius - bendrą interjero koncepcijos sukūrimą, erdvių ir zonų funkcinį planavimą, baldų projektus, visus susijusius techninius brėžinius ir interjero dizaino projekto įgyvendinimo priežiūrą nuo statybų darbų pradžios iki užuolaidų, paveikslų ir kitų dekoro detalių. Realus jūsų namų 3D modelis su interjero vizualizacijomis ir erdvių video projekcijomis leis pajusti būsimų namų dvasią dar gerokai prieš tai, nei juose apsigyvensite. 

Mano, kaip interjero dizainerės misija - su turimomis priemonėmis sukurti maksimalų rezultatą. 
Labiausiai mane įkvepia frazė "geras skonis nekainuoja" - rinkti brangius, vienetinius daiktus yra malonu, tačiau taip pat džiaugiuosi ir gavusi iššūkį surasti optimalią alternatyvą kuklesniam biudžetui!


Parašykite
Paskambinkite
Apie
Instagram