...every detail matters
 


Interjero dizainas

Interjero dizaino projektai nuo vizijos iki realizacijos. Techniniai darbo brėžiniai, aukštos kokybės vizualizacijos. Interjero projekto įgyvendinimo priežiūra.


Landšafto projektavimas ir vizualizacijos

Landšafto vizualizacijų pagal realią topografiją rengimas, koncepcinis gyvenamųjų erdvių projektavimas, namo įkurdinimas sklype.

Turite sklypą ir svarstote, kokio tipo namas geriausiai atitiktų jūsų viziją ir poreikius? 

Norite pamatyti, kaip jūsų svajonių būstas atrodytų konkrečioje aplinkoje? 

Jūsų sklypo reljefas išskirtinis ir standartiniai projektai jums netinka? 

Landšafto vizualizacijos leis pamatyti skirtingų idėjų realizaciją dar iki projektavimo stadijos ir išsirinkti tinkamiausią sprendimą. 


Korpusinių baldų projektavimas ir gamyba

Visų tipų korpusinių baldų - virtuvės baldų, sieninių spintų, lentynų, vaikų kambario baldų, drabužinių - projektavimas, konstrukciniai brėžiniai ir gamyba iš medžio masyvo, lukšto faneruotės, MDF pagal individualų projektą. 


Vienetinių interjero elementų kūrimas ir gamyba

Bendradarbiavimas su metalo ir marmuro meistrais leidžia įgyvendinti įdomiausias interjero idėjas ir pasiūlyti išskirtinius interjero gaminius:

  • individualaus dizaino valgomojo stalus;
  • kavos ir šoninius staliukus;
  • lentynas;
  • metalo ir medžio konstrukcijų baldus;
  • dekoratyvinius sienų skydus ir kitas interjero detales.


Paslaugų kainos

Interjero dizaino paslaugų kaina prasideda nuo 35 eurų už vieną kvadratinį metrą. 

Pilną interjero dizaino projektą sudaro bendros interjero koncepcijos sukūrimas, erdvių ir zonų funkcinis planavimas, 3D modelio sukūrimas su interjero vizualizacijomis ir erdvių video projekcijomis, visų techninių darbo brėžinių (elektros instaliacijos, santechnikos ir kt.) rengimas, korpusinių ir kitų baldų projektavimas ir brėžinių gamybai pateikimas, interjero dizaino projekto įgyvendinimo priežiūra nuo statybų pradžios iki užuolaidų, paveikslų ir kitų dekoro detalių. 

Baldų projektavimo, vienetinių interjero elementų kūrimo ir gamybos bei landšafto projektavimo paslaugų kainos derinamos individualiai. 


Parašykite
Paskambinkite
Apie
Instagram