• Creating Harmony Through Design

 • Creating Harmony Through Design

 • Creating Harmony Through Design

 • Creating Harmony Through Design

  Apie mane

  Interjero dizainerė Dovilė Švilpienė

  Kam reikalingas interjero dizaineris?

  Esu profesionali interjero dizainerė, 3D architektūrinio dizaino kūrėja, sukaupusi ilgametę interjerų kūrimo patirtį. Kiekvienas interjeras man – švarus lapas, kuriame realizuoju kūrybinius sumanymus. Vengiu tiražavimo ir pasikartojimo, siekiu kurti namus, kurie išsiskiria savo individualumu ir atspindi juose gyvenančių žmonių charakterį.

  Estetika, funkcionalumas, balansas – tai yra trys konstantos, kuriomis vadovaujuosi kiekvieną savo darbo akimirką.

  Interjero dizaino veiklą aš matau kaip ypatingą užduotį – tarp plikų sienų, grindų ir lubų sukurti namus. Klientas atneša į pirmą susitikimą savo svajonę, jausmą, vaizdinį, lūkestį – o interjero dizaineris visą tai transformuoja į harmoningą visumą, kurioje svarbus kiekvienas elementas: erdvė, šviesa, kompozicija, spalvos. Natūrali šviesa yra pirmas dalykas, kurį pastebime įėję į kambarį. Stengiuosi, kad šviesos mano kuriamuose interjeruose būtų kuo daugiau! Subalansuotas natūralios šviesos, tinkamų pastelinių ir ryškesnių spalvų derinys gali iš esmės pakeisti bet kokią erdvę.

  Įsigydami interjero dizaino paslaugas jūs perduodate man visus su namų estetika ir funkcionalumu susijusius iššūkius – bendrą interjero koncepcijos sukūrimą, erdvių ir zonų funkcinį planavimą, baldų projektus, visus susijusius techninius brėžinius ir interjero dizaino projekto įgyvendinimo priežiūrą nuo statybų darbų pradžios iki užuolaidų, paveikslų ir kitų dekoro detalių. Realus jūsų namų 3D modelis su interjero vizualizacijomis ir erdvių video projekcijomis leis pajusti būsimų namų dvasią dar gerokai prieš tai, nei juose apsigyvensite.

  Mano, kaip interjero dizainerės misija – su turimomis priemonėmis sukurti maksimalų rezultatą.
  Labiausiai mane įkvepia frazė „geras skonis nekainuoja” – rinkti brangius, vienetinius daiktus yra malonu, tačiau taip pat džiaugiuosi ir gavusi iššūkį surasti optimalią alternatyvą kuklesniam biudžetui!

  Galvojate apie naujus namus?