Dizainerės Dovilės Švilpienės sukurti apartamentai, simpatizuojantiems mid-century modern stilistikai.

Tapus neatsiejama miesto istorijos dalimi belieka pasikliauti „Nacionaliniame interjero konkurse“ dalyvaujančios dizainerės Dovilės Švilpienės stiliaus jausmu. Įrengdama „Hanner“ apartamentus, interjero dizainerė kėlė sau tikslą sukurti stilingą, spalvingą ir funkcionalų interjerą už santykinai draugišką biudžetą. Kūrėja tiki, kad dizainas kuriamas per detales, o šiuo atveju idėją jai padiktavo „mid century modern“ stilius, dar kitaip vadinamas vidurio amžiaus modernizmu. Tai 7–8-ojo dešimtmečių stilistika, interjere išreikšta per geometrines formas ir spalvas (garstyčių geltoną, pudros rausvą, gaivią mėtinę), tik sumoderninta ir pritaikyta šiuolaikiniam žmogui.

Ne vien interjeru, bet ir išskirtine vieta bei pro langus atsiveriančiu vaizdu, erdvia terasa paperkanti gyvenamoji erdvė, dizainerės teigimu, pritaikyta miesto ritmu gyvenančiai ir kultūrinį gyvenimą mėgstančiai šeimai.

Galvodama apie ją, Dovilė Švilpienė miegamajame, prie veidrodžio, įkurdino grožio stalelį, kuris lengvai transformuojamas į darbo stalą, vaiko kambaryje suderino baldinius sprendimus su funkcionalumu ir mobilumu (už ką padėkotų šiuolaikinis paauglys). Visiems gimusiems sprendimams pašnekovę įkvėpė virtuvės zonoje esanti geltona spalva, ji ir šiandien apartamentų interjere spinduliuoja energingumą ir gyvastį, o aplink ją rikiuojasi visi kiti elementai.

Daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/apartamentai-simpatizuojantiems-mid-century-modern-stilistikai-971-1504688