Kaip keičiasi lietuvių skonis ir kokias klaidas darome kurdami namus? Diskusija su Nacionalinio interjero konkurso 2020 pirmojo etapo laimėtoja Dovile Švilpiene ir HANNER valdybos pirmininku Arvydu Avuliu.

Ar savo namuose jaučiamės gerai? Kiek mums svarbi estetika ir skoningas interjeras? Kaip keičiasi lietuvių skonis ir kokias klaidas darome kurdami namus? Apie tai 15min studijoje kalbėjomės su jau ketvirtus metus „Nacionalinį interjero konkursą“ organizuojančio „Hanner“ valdybos nariu verslininku Arvydu Avuliu ir viena iš pirmojo etapo nugalėtojų interjero dizainere Dovile Švilpiene.

Šiemet jėgas „Nacionaliniame interjero konkurse“ išbandė net 16 interjero dizainerių iš visos Lietuvos, parengę vizualizacijas „Hanner“ gyvenvietėse – „Centro rezidencija“ ir „Renesanso“ – esančiuose būstuose. 6 laimėtojus balsuodami išrinko portalo 15min skaitytojai, kurių balsai ir lėmė, kas galės realizuoti savo projektus. Daugiausia „Nacionalinio interjero konkurso“ vertintojų simpatijų sulaukė dizainerė Dovilė Švilpienė. Už konkurso debiutantės kurtą 61, kv. metrų būstą „Centro rezidencijoje“ balsus atidavė 1 617 tšk. (11 proc.) 15 min portalo lankytojų. Dabar belieka laukti įgyvendintų projektų, o skaitytojai galės išrinkti labiausiai jiems patikusį.

Daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/nacionalinio-interjero-konkurso-rezultatu-belaukiant-kaip-keiciasi-lietuviu-skonis-ir-kokias-klaidas-darome-kurdami-namus-975-1403414