Lrytas.lt skaitytojams, 2 mėnesius rinkusiems geriausią 2023 metų interjerą, labiausiai patiko interjero dizainerės Dovilė Švilpienės kūrinys.

Šiemet portalo lrytas.lt kartu su Lietuvos architektų sąjunga jau devintą kartą organizuojamas interjero architektūros konkursas „Mano erdvė 2023“ sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus – net 219 interjero dizainerių ir architektų darbų.

Visi jie pasiskirstė penkiose kategorijose – namo, buto, biuro ir viešosios erdvės, atskiroje kategorijoje varžosi ir interjero architektūrą studijuojančiųjų darbai.

Beveik mėnesį už labiausiai patikusį interjerą galėjo balsuoti ir portalo lrytas.lt skaitytojai. Ir čia vėl rekordas – sulaukta per 25 tūkst. balsų. Daugiausia skaitytojų simpatijų – 1849 širdeles – surinko interjero dizainerės Dovilės Švilpienės sukurtas buto Vilniuje interjeras „Lašai“.

Šis butas, anot jo interjero kūrėjos, skirtas lėtą gyvenimo ritmą ir kokybišką laisvalaikį vertinančiai brandaus amžiaus porai.

Dirbti su šiais užsakovais dizainerei buvo labai lengva – išsilavinę, daug keliaujantys žmonės aiškiai suformulavo savo pageidavimus ir nesigainiojo įkvėpimo pas draugus ar kaimynus, o visiškai pasikliovė interjero dizainerės sukurta vizija. Todėl rezultatas pranoko lūkesčiųs – interjere nėra prikišamai demonstruojama prabanga, bet kiekviena jo detalė atitinka aukščiausius kokybės ir estetikos stadartus.

Daugiau: https://www.lrytas.lt/bustas/mano-erdve/2023/11/07/news/portalo-lrytas-lt-skaitytojai-isrinko-sis-butas-vilniuje-yra-visu-graziausias-29028566