Norite, kad kiekvienas jūsų euras būtų panaudotas efektyviai? Tuomet jums tikrai reikalingas interjero dizaineris!

Interjero dizainerio darbas nėra vien vaikščiojimas po salonus ir gražių daiktų parinkimas. Interjero dizainas tai kiekvienu atveju individuali elementų visuma, iš kurių sukonstruota erdvė yra pati tinkamiausia joje gyvenantiems žmonėms. Pati šią veiklą matau kaip ypatingą misiją – tarp plikų sienų, grindų ir lubų sukurti tuos vienintelius namus. Klientas atneša į pirmą susitikimą savo svajonę, jausmą, vaizdinį, lūkestį – o interjero dizaineris visą tai transformuoja į harmoningą visumą, kurioje svarbus kiekvienas elementas: erdvė, šviesa, kompozicija, spalvos. Mano, kaip interjero dizainerės misija – su turimomis priemonėmis sukurti maksimalų rezultatą.

Patiriu neįtikėtiną malonumą, kai dėka mano pastangų, kūrybinių ir techninių sprendimų ankštos erdvės, žemos ar pernelyg aukštos lubos, siauri praėjimai, neproporcinga kambarių forma virsta jaukiais namais. Tinkamai suplanuotos funkcinės zonos, baldiniai ir apšvietimo sprendimai stebuklingai išplečia kiekvieną kvadratinį metrą ir tai, kas buvo tik pilkas cemento kubas, tampa patogia gyvenamaja erdve patirčių gausiai kasdienybei.

Mano interjerai prasideda nuo ilgo pokalbio: aiškinuosi būsimų gyventojų lūkesčius, polinkius, reikmes, klausiu apie pomėgius, gyvendimo būdą, darbą, mėgstamas spalvas. Prašau papasakoti, kaip svajoja jaustis savo namuose – ar mėgsta idealią švarą ir paviršius be daiktų, ar bohemišką aksesuarų gausią aplinką? Ar turi brangių daiktų, baldų, suvenyrų, meno kūrinių, o gal praktikuojamos sporto šakos inventoriaus, kuriam naujame būste reikia surasti tinkamą vietą?

Pirmiausia siekiu funkcionalumo, patogumo, tuo pačiu – originalumo ir autentiškumo – stengiuosi ne tik atliepti klientų lūkesčius, bet ir juos maloniai nustebinti, pasiūlydama tokių interjero sprendimų, apie kuriuos jie patys nebuvo pagalvoję.

Dažnai mano vizija, kaip būtų galima funkcionaliau ir patogiau suplanuoti erdves, skiriasi nuo siūlomo standartinio išdėstymo. Smagu, kai klientai kreipiasi dar statybų pradžioje ir galiu planuoti erdves tuščiame plote.

Mane įkvepia populiari frazė „geras skonis nekainuoja” – galiu patikinti, kad turint tiek didelį, tiek ribotą biudžetą (ypač ribotą!) verta pagalvoti apie profesionalias interjero dizaino paslaugas. Ši investicija, labai tikėtina, atsipirks dar įrengimo metu – išvengiant klaidų ir brangaus jų taisymo, apgalvojant kiekvieno įsigyjamo daikto poreikį ir fukciją, tiek ir vėliau, kai už tą pačią išleistą sumą džiaugsitės patogesniu, stilingesniu ir didesnę vertę turinčiu būstu.

Daugiau: https://www.delfi.lt/darbas/profesijos/dizainere-kuriant-namus-turite-ribota-biudzeta-tada-jums-tikrai-verta-pagalvoti-apie-interjero-dizainerio-paslaugas.d?id=88351525

Atsisiųsti straipsnį: https://doviledesign.lt/wp-content/uploads/2024/01/Dizainere-Dovile-Svilpiene_Kuriant-namus-turite-ribota-biudzeta_tada-jums-tikrai-verta-pagalvoti-apie-interjero-dizainerio-paslaugas.pdf