Interjero dizainerė Dovilė Švilpienė įrengė butą porai, kuri ypač vertina lėtą gyvenimo ritmą.

Daugiabučių namų kompleksas, kuriame yra butas, yra unikalioje gamtinėje aplinkoje, miško apsuptyje.

Apartamentai, talpinantys bendrą svetainės/virtuvės/valgomojo erdvę, du miegamuosius ir du vonios kambarius užimą visą atskirą tūrį pastato viršutiniame aukšte ir vizualiai primena individualų namą, iš kurio terasos ranka pasiekiamos brandžių medžių lajos.

Butas skirtas porai, vertinančiai lėtą gyvenimo ritmą, kokybišką laisvalaikį ir siekiančią suderinti gyvenimą gamtoje su didmiesčio privalumais.

Šių namų gyventojų kasdienybėje svarbią vietą užima maisto gamyba, gurmaniškos vakarienės su draugais, stalo žaidimai, todėl didelis dėmesys buvo skirtas virtuvės įrengimui, taip pat bendros erdvės apšvietimui, kurio skirtingi scenarijai leidžia pasirinkti kiekvienai veiklai tinkamiausią apšvietimą.

Pagrindinės svetainės-virtuvės erdvės aukštis siekia 7 metrus.

Atviri konsoliniai laiptai ir natūralaus ąžuolo lukšto panelėmis dekoruota laiptų siena tampa pagrindine interjero ašimi ir akcentu.

Viena iš užduočių buvo projektuojame erdvėje integruoti užsakovų turimus tapybos darbus: tam paskirta tuščia sienų erdvė virš svetainės, tapusi meno galerija.

Interjere organiškai skleidžiasi gamtos tęstinumas: gausu skirtingų natūralaus medžio, akmens paviršių ir tekstūrų, atskartoja gamtiniai motyvai – plastiška erdvinė šviestuvų kompozicija sukuria krintančių lietaus lašų įspūdį. 

Daugiau: https://www.lrytas.lt/bustas/mano-erdve/2023/10/26/news/sis-butas-isskirtiniame-daugiabutyje-irengtas-porai-kuri-ypac-vertina-leta-gyvenimo-ritma-28858600